Team


drs. William G.A. Manders RA
directeur / externe accountant
email:
w.manders@auditserviceplus.nl


Specialisatie:
- MKB Controleplichtig
-
Transport
-
Notariaat


drs. Dion J.H.L. Daemen RA
directeur / externe accountant
email:
d.daemen@auditserviceplus.nl


Specialisatie:
- MKB Controleplichtig
- Zorginstellingen
-
Not-for-profit
- Subsidiecontroles


Catja J.M. van den Hoek MSc RA

email: c.vdhoek@auditserviceplus.nl


Specialisatie:
- MKB Controleplichtig
- Transport

- Notariaat
- Not-for-profit
- Subsidiecontroles


Cock de Wit RA
Externe accountant
email:c.dewit@auditserviceplus.nl


Specialisatie :
- MKB Controleplichtig


Frans G.F.J.M. Raijmakers RA
Externe accountant

email : f.raijmakers@auditserviceplus.nl


Specialisatie :
- MKB Controleplichtig


Gerard G.M.H.T. Hooijmans MSc RA
Externe accountant

email:g.hooijmans@auditserviceplus.nl


Specialisatie:
- MKB Controleplichtig
- Not-for-profit
-Subsidiecontroles


Gidi E.J.R. Smolders MSc RA

email: g.smolders@auditserviceplus.nl


Specialisatie:
- MKB Controleplichtig
- Transport


drs. Helmut W.F.A.P. Buddemeijer RA
externe accountant
email:
h.buddemeijer@auditserviceplus.nl


Ilse J.J. Raijmakers

email: i.raijmakers@auditserviceplus.nl


Specialisatie:
- MKB Controleplichtig
- Notariaat


Specialisatie :
- MKB Controleplichtig


Kay L.C. van der Salm MSc

email: k.vdsalm@auditserviceplus.nl


Specialisatie:
- Controleleider
- MKB Controleplichtig
- Productiebedrijven
- Zorginstellingen


drs. Pascal M.C. Hartmans

email: p.hartmans@auditserviceplus.nl


Remo W.A. Romijnders MSc

email: r.romijnders@auditserviceplus.nl


Specialisatie:
- MKB Controleplichtig
- Transport sector
-
Handelsbedrijven


Specialisatie :
- MKB Controleplichtig


Robin L.J. Vos MSc

email: r.vos@auditserviceplus.nl


Specialisatie :
- MKB Controleplichtig


drs. Tanja J.K. van Tuijl RA

email: t.vtuijl@auditserviceplus.nl


Specialisatie:
- MKB Controleplichtig
- Notariaat
-
Bewindvoerder

Voor meer informatie kunt u contact met ons opnemen via
T 0413 - 33 46 36 (Regio Brabant),

T 046 - 423 54 54 (Regio Limburg)
of via onderstaand contactformulier.

Wij nemen zo spoedig mogelijk contact met u op.

AUDIT SERVICE PLUS

Verlengde Velmolen 8

5406 NT UDEN

T 0413-334636

info@auditserviceplus.nl


Rijksweg Noord 45

6162 AB GELEEN

T 046-4235454

info@auditserviceplus.nl