Team


drs. W.G.A. (William) Manders RA
directeur / externe accountant
email:
w.manders@auditserviceplus.nl


 
Specialisatie:

- MKB Controleplichtig
-
Transport
-
Notariaat


drs. D.J.H.L. (Dion) Daemen RA
directeur / externe accountant
email:
d.daemen@auditserviceplus.nl




 
Specialisatie:

- MKB Controleplichtig
- Zorginstellingen
-
Not-for-profit
- Subsidiecontroles


C.J.M. (Catja) van den Hoek MSc RA

email: c.vdhoek@auditserviceplus.nl

 


Specialisatie:
- MKB Controleplichtig
- Transport

- Notariaat
- Not-for-profit
- Subsidiecontroles

 
C. (Cock) de Wit RA

Externe accountant
email:c.dewit@auditserviceplus.nl



Specialisatie :
- MKB Controleplichtig

 
G.F.J.M. (Frans) Raijmakers RA
Externe accountant

email : f.raijmakers@auditserviceplus.nl


Specialisatie :
- MKB Controleplichtig

 
G.M.H.T. (Gerard) Hooijmans MSc RA
Externe accountant

email:g.hooijmans@auditserviceplus.nl

 
Specialisatie:
- MKB Controleplichtig
- Not-for-profit
-Subsidiecontroles


G.E.J.R. (Gidi) Smolders MSc RA

email: g.smolders@auditserviceplus.nl


Specialisatie:
- MKB Controleplichtig
- Transport

  
drs. W.F.A.P. (Helmut) Buddemeijer RA

externe accountant
email:
h.buddemeijer@auditserviceplus.nl


I.J.J. (Ilse) Nanne-Raijmakers MSc

email: i.raijmakers@auditserviceplus.nl

 
Specialisatie:
- MKB Controleplichtig
- Notariaat

 

Specialisatie :
- MKB Controleplichtig


F. (Ferry) van der Stelt MSc RA

email: f.vdstelt@auditserviceplus.nl


Specialisatie :
- MKB Controleplichtig
-
Not-for-profit


K.L.C. (Kay) van der Salm MSc

email: k.vdsalm@auditserviceplus.nl


Specialisatie:
- Controleleider
- MKB Controleplichtig
- Productiebedrijven
- Zorginstellingen


drs. P.M.C. (Pascal) Hartmans

email: p.hartmans@auditserviceplus.nl


R.W.A. (Remo) Romijnders MSc

email: r.romijnders@auditserviceplus.nl


Specialisatie:
- MKB Controleplichtig
- Transport sector
-
Handelsbedrijven

 

Specialisatie :
- MKB Controleplichtig


R.L.J. (Robin) Vos MSc

email: r.vos@auditserviceplus.nl


Specialisatie :
- MKB Controleplichtig


drs. T.J.K. (Tanja) van Tuijl RA

email: t.vtuijl@auditserviceplus.nl


Specialisatie:
- MKB Controleplichtig
- Notariaat
-
Bewindvoerder

Voor meer informatie kunt u contact met ons opnemen via
T 0413 - 33 46 36 (Regio Brabant),

T 046 - 423 54 54 (Regio Limburg)
of via onderstaand contactformulier.

Wij nemen zo spoedig mogelijk contact met u op.

AUDIT SERVICE PLUS

Verlengde Velmolen 8

5406 NT UDEN

T 0413-334636

info@auditserviceplus.nl


Rijksweg Noord 45

6162 AB GELEEN

T 046-4235454

info@auditserviceplus.nl